Historické udalosti našej obce

V rámci vlastivedného učenia sa žiaci 3.A triedy vybrali po stopách Andreja Hlinku. Zastavili sa pri jeho rodnom dome v Černovej , kde sa dozvedeli veľa zaujímavého z jeho života. Cestou späť si spravili zastávku pri kostole Panny Márie Ružencovej a pamätníku obetí 1. a 2. sv. vojny, ako i obetí tragédie súvisiacej s posvätením kostola v Černovej.

Historicke_udalosti_nasej_obce_1  Historicke_udalosti_nasej_obce_2  Historicke_udalosti_nasej_obce_3

Historicke_udalosti_nasej_obce_4  Historicke_udalosti_nasej_obce_5  Historicke_udalosti_nasej_obce_6