Divadielko pre prvákov

Žiaci z 5.A triedy na hodinách slovenčiny zdramatizovali rozprávku od Ľubomíra Feldeka - Nepodpísaná rozprávka a predstavili ju svojim spolužiakom. Mladí nadaní herci si zahrali rôzne rozprávkové postavy, ako Gulliver, Snehulienka, striga, trpaslík, profesor Machuľa, spisovateľ a jeho žena, tri prasiatka, zbojníci, drak, vietor a iné. Sami si rozprávkovú hru režírovali, vytvorili kulisy a zorganizovali predstavenie pre prvákov a svoju pani učiteľku Alenku Huntošovú, ktorá ich učila na prvom stupni. Napriek počiatočnej tréme sa im predstavenie vydarilo a podali neuveriteľné herecké výkony. Piataci, boli ste skvelí!

Divadielko_pre_prvakov_1  Divadielko_pre_prvakov_2  Divadielko_pre_prvakov_3

 Divadielko_pre_prvakov_4  Divadielko_pre_prvakov_5  Divadielko_pre_prvakov_6

Divadielko_pre_prvakov_7  Divadielko_pre_prvakov_8  Divadielko_pre_prvakov_9

Divadielko_pre_prvakov_10  Divadielko_pre_prvakov_11 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.