Banka lásky v Banskej Štiavnici

Láska! Všetci po nej túžime. Marína Pischlová mala to šťastie, že sa do nej zamiloval výnimočný umelec - básnik Andrej Sládkovič. A tak ich vzťah zostal nesmrteľný - venoval jej ľúbostnú lyrickú skladbu s názvom Marína. WORD RECORD ACADEMY potvrdzuje, že ide o najdlhšiu ľúbostnú báseň sveta. S ôsmakmi a deviatakmi sme boli na návšteve v Maríninom dome v Banskej Štiavnici, v ktorom sa nachádza Banka lásky - najväčší trezor lásky na svete. Prostredníctvom interaktívnej prehliadky sme bližšie spoznali love story Maríny a Andreja, ale aj prepojenie histórie so súčasnosťou. Pre nás všetkých to bol výnimočný zážitok! A keďže sme sa na tomto magickom mieste ocitli v predvianočnom čase, pozreli sme si aj štiavnický pohyblivý betlehem. Tiež bol pekný - skvostné umenie!

Banka_lasky_v_BS_1  Banka_lasky_v_BS_2 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.