MŠ v ZŠ...

Dnes sme v naše škole privítali maličkú, ale o to milšiu návštevu. 🥰 Pre detičky z MŠ Klačno, s ktorými sa delíme o jednu strechu ☔️, sme si pripravili športové dopoludnie. Počas neho si mohli vyskúšať všetky možné i nemožné športové disciplíny v telocvični aj v posilňovni. Veľkými pomocníkmi boli žiaci našich deviatych ročníkov, ktorí ich nielen previedli jednotlivými stanovištiami, ale aj vysvetlili, či pomohli, keď bolo treba, za čo im móóc ďakujem. 😁 Moje poďakovanie takisto patrí pani učiteľke Kubíkovej, ktorá s pomocou našich žiakov pripravila na hodinách výtvarnej výchovy krásne diplomy. Bolo nám spolu veľmi dobre, preto si spoločné aktivity ešte niekedy určite zopakujeme. Športu zdar a Klačnu zvlášť. 🤣

MS_v_ZS_1  MS_v_ZS_2  MS_v_ZS_3

MS_v_ZS_4  MS_v_ZS_5  MS_v_ZS_6

MS_v_ZS_7  MS_v_ZS_8  MS_v_ZS_9

MS_v_ZS_10  MS_v_ZS_11  MS_v_ZS_12

MS_v_ZS_13  MS_v_ZS_14 

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.