The British International School na ZŠ Klačno 2015

Vo štvrtok 10.9.2015 navštívilo ZŠ Klačno 43 študentov z British International School v Bratislave. Študenti z Veľkej Británie, Francúzska, Vietnamu, či Španielska pripravili pre našich žiakov zaujímavý program pozostávajúci z niekoľkých workshopov, počas ktorého si žiaci overili svoje konverzačné schopnosti v praxi, otestovali si svoju slovnú zásobu a nadviazali nové priateľstvá so zahraničnými študentami.

The British School 1  The British School 2  The British School 3

The British School 4  The British School 5  The British School 6

The British School 7
 

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.