Týždeň zdravej výživy 2015

Žiaci prvého stupňa opäť úspešne absolvovali týždeň zdravej výživy (12.10. do 16.10. 2015). Besedovalo sa o dôležitosti raňajok. Raňajky optimálneho zloženia (zdravé raňajky) majú priaznivé účinky na organizmus: zabezpečujú prísun energie, podporujú činnosti mozgu, zlepšujú náladu a ukľudňujú, ochraňujú pred cukrovkou a ischemickou chorobou srdca... Deti, ktoré pravidelne a kvalitne raňajkujú, sú v škole pozornejšie a dosahujú lepšie výsledky. Žiaci nosili ovocie a zeleninu, ktorú spracovávali v kuchynke na samé dobroty: ovocné a zeleninové misy, koktaily, ovocné očká i vynikajúce nátierky, po ktorých sa len tak „zaprášilo“... Na výtvarnej výchove zhotovili postavičky z ovocia a zeleniny a jesenných dekorácii, z ktorých urobili krásnu výstavku. Vymýšľali slogany. Venovali sa kresleniu, vymaľovávaniu a maľbe zátišia s ovocím. Zapojili sa do súťaže „Netradičné jablko“ . Na hodine informatiky vytvárali pekné sprievodné plagátiky našej akcie. Žiaci z druhého stupňa v piatok rozdávali našim žiakom jabĺčko a zdravú tyčinku To bola zdravá a sladká bodka za krásnym, tvorivým a vydareným vitamínovým týždňom.

tzv 1  tzv 3  tzv 2

tzv 4  tzv 5  tzv 6

tzv 7  tzv 8  tzv 9

tzv 10  tzv 11  tzv 12

tzv 13  tzv 14  tzv 15

tzv 16  tzv 17  tzv 18

tzv 19

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.