Deň Zeme 2015

Spomedzi všetkých ročných období človek jar vníma asi najintenzívnejšie. Slniečko začína viac štekliť svojimi lúčmi, jarný vetrík prinesie vôňu rozkvitajúcich kvetov až do nášho nosa. No oveľa intenzívnejšie prežívajú jar žaby. Tie zimný spánok prespia vo svahoch zahrabané pod zemou. Na jar ich prirodzený inštinkt ťahá k stojatej vode, kde kladú vajíčka. No na ich putovaní ich čaká veľké nebezpečenstvo a tým je cesta a  mnohé končia pod kolesami áut. Nebezpečný úsek cesty je aj v Hrabove pred priehradou, preto naša škola na DEŇ ZEME zorganizovala záchranársku akciu. Piataci vyzbrojení vedierkami a rukavicami preniesli do bezpečia  desiatky žiab. Takto sme pomohli znížiť počty uhynutých obojživelníkov.

zaby1   zaby2   zaby3

zaby1   zaby2   zaby3

zaby1   zaby2   zaby3

zaby1   zaby2   zaby3

zaby1   zaby2   zaby3

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.