Voda nad zlato

Dobre čítate, vôbec sme sa nepomýlili. Nielen soľ, ale aj voda je nad zlato. Naši siedmaci si počas chemickej exkurzie v Liptovskej vodárenskej spoločnosti prešli putovanie kvapky vody z domácnosti až do rieky. Dozvedeli sa o mikrobiologickom testovaní odpadovej vody, metódach mechanicko – biologického čistenia, videli rôzne typy usadzovacích nádrží, hrablíc, zásobníky bioplynu a diskutovali o tom, čo našu vodu najviac ohrozuje. Do vodárenskej spoločnosti sa dostane za jedinú sekundu až 360 litrov odpadovej vody a najväčšie množstvo znečisťujúcich látok predstavujú mikroplasty. My všetci to však môžeme ZMENIŤ. Dúfame, že sa k nám pridáte aj VY.

Voda_nad_zlato_1  Voda_nad_zlato_2  Voda_nad_zlato_3

 Voda_nad_zlato_4  Voda_nad_zlato_5  Voda_nad_zlato_6

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.