Ochrana človeka a prírody 2019

Aby boli naši žiaci z 5.B a 5.F triedy ,,podkutí,, vedomosťami a pripravení na prázdniny, absolvovali predposledný vyučovací deň sériu aktivít s viacerými odborníkmi. Spolu kvízovali, ale aj tipovali , nacvičovali stabilizovanú polohu, masáž srdca, diskutovali o poskytnutí prvej pomoci pri rôznych druhoch zranení. Dozvedeli sa o postupe pri stretnutí s medveďom, uhryznutí vretenicou či nájdení munície v lese a inom nebezpečenstve v horách. Vypočuli si techniky nastavenia fotopascí, videli fotopascu aj infračervenú kameru v ,,priamom prenose,,. Pomocou teleobjektívu sledovali ,, na diaľku,, život na Plieške nad Černovou. Pliešku alebo Tri vrchy stráži päť metrov vysoký jednoramenný kríž, ktorý sa pri peknom počasí ligoce. Prečo? Ak sa to chcete dozvedieť, stačí sa vybrať na toto úžasné miesto s krásnymi výhľadmi.....

Ochrana_cloveka_a_prirody_2019_1  Ochrana_cloveka_a_prirody_2019_2  Ochrana_cloveka_a_prirody_2019_3

 Ochrana_cloveka_a_prirody_2019_4  Ochrana_cloveka_a_prirody_2019_5 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.