Druháci v Galérii Ľ. Fullu

"Učiť sa dá nielen v škole, ale kdekoľvek". O tom sa presvedčili aj naši druháci, ktorí sa v piatok 4.10. zúčastnili programu v Galérii Ľ. Fullu pod názvom "Vyučovanie v Galérii". Žiaci si prostredníctvom pozorovania obrazov upevňovali vedomosti zo slovenského jazyka, matematiky a popri tom sa spontánne oboznámili s dielami nášho významného rodáka a umeleckého maliara Ľ. Fullu. Popri tom si nemohli nevšimnúť charakteristické črty jeho tvorby, názvy jeho významných diel - a rozvíjať tak svoj vzťah k výtvarnému umeniu. Tvorcom programu preto patrí naše poďakovanie.

Druhaci_v_Galerii_LFullu_1  Druhaci_v_Galerii_LFullu_2  Druhaci_v_Galerii_LFullu_3

Druhaci_v_Galerii_LFullu_4  Druhaci_v_Galerii_LFullu_5  Druhaci_v_Galerii_LFullu_6

Druhaci_v_Galerii_LFullu_7  Druhaci_v_Galerii_LFullu_8  Druhaci_v_Galerii_LFullu_9

Druhaci_v_Galerii_LFullu_10  Druhaci_v_Galerii_LFullu_11  Druhaci_v_Galerii_LFullu_12

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.