Chodník korunami stromov

Tento jedinečný chodník v Bachledovej doline zlákal aj nás a preto sa výprava ôsmakov, šiestakov a zopár ďalších odvážlivcov rozhodla, že ho 19. júna zdolá. Vyrazili sme skoro ráno, aby sme to všetko pekne postíhali. Atmosféra v autobuse bola podľa našich ôsmakov „nádherná a plná hudby“ a čudovali by ste sa, akých dobrých spevákov v škole máme. Po príchode nás čakalo hodinové stúpanie do kopca. Ani sme sa nenazdali a naskytol sa nám nádherný pohľad na tatranské lesy a my sme si konečne mohli vychutnávať tieto veľkolepé pohľady a vôňu lesa. Veď uznajte, nie každý deň sa prechádzate korunami stromov. Náučné tabuľky nás počas prechádzky informovali o rôznych stromoch, zvieratách a aj o kalamite, ktorá tatranské lesy postihla pred niekoľkými rokmi. Cesta chodníkom prešla neuveriteľne rýchlo a my sme už smerovali k 32 metrovej veži, ktorá nás lákala hlavne svojou adrenalínovou trampolínou. Keďže začínalo byť dosť veterno, pomaličky sme sa pobrali naspäť dole, kde nás už čakal autobus a my sme sa vybrali k našej ďalšej zastávke – Kežmarku. Navštívili sme Kežmarský hrad, prezreli sme si historické centrum a vyrazili naspäť domov.

Chodnik_korunami_stromov_1  Chodnik_korunami_stromov_2  Chodnik_korunami_stromov_3

Chodnik_korunami_stromov_4  Chodnik_korunami_stromov_5  Chodnik_korunami_stromov_6

Chodnik_korunami_stromov_7  Chodnik_korunami_stromov_8  Chodnik_korunami_stromov_9

Chodnik_korunami_stromov_10  Chodnik_korunami_stromov_11  Chodnik_korunami_stromov_12

Chodnik_korunami_stromov_13  Chodnik_korunami_stromov_14  Chodnik_korunami_stromov_15

Chodnik_korunami_stromov_16  Chodnik_korunami_stromov_17 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.