Výlet do Bojníc

Šiestaci a siedmaci si mysleli, že Bojnice dokonale poznajú. Boli prekvapení, keď sme objavili nové miesto - Múzeum praveku, miesto v prírode, blízko jaskyne, kde kedysi žili pravekí ľudia. Dozvedeli sa veľa zaujímavostí o ich spôsobe života a dokonca si mohli aj naživo vyskúšať, ako sa žilo v jaskyniach. Ďalšou zastávkou naším putovaním po Bojniciach bola obľúbená ZOO, kde nás všetkých najviac zaujali zábavné opice. Príjemne unavení, trochu opálení, ale hlavne obohatení o nové zážitky sme sa poobede vrátili do súčasnosti.

Vylet_do_Bojnic_1  Vylet_do_Bojnic_2  Vylet_do_Bojnic_3

 Vylet_do_Bojnic_4  Vylet_do_Bojnic_5  Vylet_do_Bojnic_6

Vylet_do_Bojnic_7  Vylet_do_Bojnic_8  Vylet_do_Bojnic_9

Vylet_do_Bojnic_10  Vylet_do_Bojnic_11  Vylet_do_Bojnic_12

Vylet_do_Bojnic_13  Vylet_do_Bojnic_14  Vylet_do_Bojnic_15

Vylet_do_Bojnic_16  Vylet_do_Bojnic_17 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.