Výlet do Bojníc 1st.

A je tu koniec školského roka. Skôr, než sa definitívne skončí, ešte zaslúžená odmena pre našich usilovných prváčikov- výlet do ZOO, ktorý sa uskutočnil 19.6.2019. Počas výletu nás sprevádzalo krásne slnečné počasie. Očakávanie malých zvedavcov sa naplnilo. V ZOO nás privítali múdre sovy, oddychujúca panda, potom sme mali možnosť vidieť čerstvo zvlečeného hada, pelikány, opice, klokany, slony i zvedavé surikaty. Počas prehliadky sme sa občas zastavili, naplnili brušká, osviežili sa a samozrejme neobišli ani jeden stánok so suvenírmi. Za odmenu boli malí prváci dekorovaní čelenkami so zvieracími motívmi. Uchodení, ale plní bohatých zážitkov sme sa šťastne vrátili domov.

Vylet_do_Bojnic_1st_1  Vylet_do_Bojnic_1st_2  Vylet_do_Bojnic_1st_3

Vylet_do_Bojnic_1st_4  Vylet_do_Bojnic_1st_5  Vylet_do_Bojnic_1st_6

Vylet_do_Bojnic_1st_7  Vylet_do_Bojnic_1st_8  Vylet_do_Bojnic_1st_9

Vylet_do_Bojnic_1st_10  Vylet_do_Bojnic_1st_11  Vylet_do_Bojnic_1st_12

Vylet_do_Bojnic_1st_13  Vylet_do_Bojnic_1st_14  Vylet_do_Bojnic_1st_15

Vylet_do_Bojnic_1st_16  Vylet_do_Bojnic_1st_17  Vylet_do_Bojnic_1st_18

Vylet_do_Bojnic_1st_19  Vylet_do_Bojnic_1st_20  Vylet_do_Bojnic_1st_21

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.