Legománia 2014

V apríli sa na 1. stupni  uskutočnila  LEGOmánia – súťaž v stavaní zo stavebnice  LEGO. Zúčastnili sa na nej dvojčlenné družstvá z každej triedy. Deti sa na hodinu ponorili do sveta zázračných kociek a spod ich rúk vyšli premyslené, kúzelné aj fantastické stavby a  výtvory, ako:  reštaurácia, škola,  útulok pre zvieratká, či stredoveký hrad alebo kúpalisko v Bešeňovej. Výtvory boli hodnotené všetkými deťmi na 1. stupni a víťazmi sa stali:
1. miestoMartin Mirjanský a Peter Jáger z 3. B – Reštaurácia,
2. miesto získalo zmiešané družstvo zo 4. A – Lívia Hrušková a Maximilián Holec Hrad
a na 3. mieste sa umiestnilo družstvo z 1.B – Alexandra Budiaková a Vanesa Maderová – Útulok pre zvieratká.

01  02  03

01  02  03

01  02  03

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.