English Primary Marathon

ENGLISH PRIMARY MARATHON - ŠKOLSKÉ KOLO JE ÚSPEŠNE ZA NAMI Our congratulation for JAKUB MACHAJDÍK, he has been our big fish in the pond. Ďakujeme všetkým žiakom 4.ročníkov, ktorí s ochotou a sebavedomím reprezentovali. Všetci túžili podať čo najlepší výkon, ale víťaz je vždy len jeden. Krásne 2. miesto obsadil Matej Vierik a na treťom sa umiestnili rovno dvaja: Oliver Uličný a Lenka Ludrovcová, srdečne GRATULUJEME a víťazovi prajeme, aby s nasadením odpálil úspech svojej budúcej kariére ;-). So, make hay while the sun shines.

English_primary_marathon_1  English_primary_marathon_2  English_primary_marathon_3

 English_primary_marathon_4  English_primary_marathon_5  English_primary_marathon_6

English_primary_marathon_7  English_primary_marathon_8  English_primary_marathon_9

English_primary_marathon_10  English_primary_marathon_11 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.