Vianočný školský turnaj v bedmintone

Radostnou a milou atmosférou z prichádzajúcich Vianoc naša škola opäť raz spojila aj zo športom. V stredu, 13.12. 2017, sa u nás odohral bedmintonový turnaj v štvorhre žiakov 8. a 9. ročníka, na ktorom sa zúčastnilo 26 žiakov. Náhodný žreb rozhodol o zaujímavých zápoleniach. Každý zo súťažiacich dal do svojich zápasov všetko. Opäť sa raz ukázalo, že deti našej školy majú záujem o šport. Majú radi nové veci a mnohí sa neboja skúšať aj nové športy. Už teraz premýšľame nad ďalšou športovou aktivitou, ktorú pre deti pripravíme.

Vianocny_skolsky_turnaj_v_bedmintone_1  Vianocny_skolsky_turnaj_v_bedmintone_2  Vianocny_skolsky_turnaj_v_bedmintone_3

 Vianocny_skolsky_turnaj_v_bedmintone_4  Vianocny_skolsky_turnaj_v_bedmintone_5 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.