HĽADÁ SA KRÁĽ ČITATEĽOV

No, v piatok 18.05. ho hľadala Mestská knižnica v Ružomberku. A veru, našla. Bohužiaľ, nie z našich radov. Za našu školu išli súťažiť dvaja žiaci zo 4.B, ktorí počas celého roka ČÍTALI, ČÍTALI A ČÍTALI. No, chlapci sú to výnimoční. Len zápisov prečítaných kníh mali aj jeden a pol A4- ky. Vedomosti z niektorých oblastí už teraz prevyšujú dospelého človeka. MATEJ VIERIK odprezentoval projekt LODE, ktorý všetkých zaujal a svojimi vedomosťami prekvapil a JAKUB MACHAJDÍK odprezentoval KOSTÍKA BILLIHO, ktorý bol tak pekný a premyslený, že umelecké gény rodičov sa nezaprú. No, chutní boli. Súťažný kvíz všetky deti moril, ale pani porotkyne a knihovníčky boli láskavé. TEST bol podľa očakávaní a čo sme nevedeli, tak to doštudujeme, veď sme predsa v škole. Ďakujeme MESTSKEJ KNIŽNICI za súťaž, ktorú pre nás pripravili a JAKUBOVI a MATEJOVI ďakujeme, že nás tak skvele reprezentujú. Vaša triedna :-).

Hlada_sa_kral_citatelov_1  Hlada_sa_kral_citatelov_2  Hlada_sa_kral_citatelov_3

Hlada_sa_kral_citatelov_4  Hlada_sa_kral_citatelov_5  Hlada_sa_kral_citatelov_6

Hlada_sa_kral_citatelov_7  Hlada_sa_kral_citatelov_8  Hlada_sa_kral_citatelov_9

Hlada_sa_kral_citatelov_10  Hlada_sa_kral_citatelov_11  Hlada_sa_kral_citatelov_12

Hlada_sa_kral_citatelov_13  Hlada_sa_kral_citatelov_14  Hlada_sa_kral_citatelov_15

Hlada_sa_kral_citatelov_16  Hlada_sa_kral_citatelov_17  Hlada_sa_kral_citatelov_18

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.