Poľovníctvo a príroda 2018

Vo štvrtok 31. mája sa naši žiaci zúčastnili vedomostnej sútaže určenej pre žiakov 5. - 9. ročníka ZŠ (resp. študentov 1. - 5. ročníka OG) z okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok s názvom POĽOVNÍCTVO a PRÍRODA. Daniel Šablatúra, Adam Jagelka, Jakub Mrva, Lenka Líšková, Alexandra Chriščanovská a Branislav Nižňanský súťažili v 3- členných družstvách v priestoroch Múzea Čierny orol v Liptovskom Mikuláši. S prehľadom zvládli všetky vedomostné disciplíny - test z poľovníctva a prírody, poznávačku rastlín, živočíchov, húb, dokonca aj plemien psov. Úspešne zvládli aj streľbu zo vzduchovky. Najslabším článkom bola športová disciplína - chodúle, ktorá nám zbytočne pokazila celkom fajn skóre. Napriek tomu sme odchádzali s kopou darčekov a dobrým pocitom, že poznáme prírodu okolo nás.

Polovnictvo_a_priroda_2018_1  Polovnictvo_a_priroda_2018_2  Polovnictvo_a_priroda_2018_3

 Polovnictvo_a_priroda_2018_4  Polovnictvo_a_priroda_2018_5  Polovnictvo_a_priroda_2018_6

Polovnictvo_a_priroda_2018_7  Polovnictvo_a_priroda_2018_8 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.