Aktuálne...

Umenobranie 2018

Žilinský samosprávny kraj v spolupráci s Liptovským múzeom v Ružomberku vyhlásili Festivalovú súťažnú prehliadku umeleckej tvorivosti a interpretácie detí v Ružomberku. A jablko nepadlo ďaleko od stromu. Práve v našej škole máme to šťastie, že vo svete uznávaný skladateľ: Ing. Peter Machajdík absolvent DEUTSCHER AKADEMI SCHER AUSTAUCCHGIENST v Berlíne zveril našej škole budúcu svetovú hviezdu veľkého formátu, ktorú vo všetkej nenápasnosti postrehli, čuduj sa svete, v Liptovskom múzeu v Ružomberku.....Jakub Machajdík...odhalil svoj nenápadný talent a ako najmladší vo svojej kategórii si odniesol hneď 1. CENU celej FESTIVALOVEJ RADY!!! Náhoda???? Vôbec! ZŠ KLAČNO GRATULUJE ! A úžasne tvorivým rodičom ďakujeme, že nám verili a jeho vyučovací proces zverili práve nám. ĎAKUJEME, JAKUBKO ! Ak netušíte kto býva dvere vedľa vás: www.machajdik.com Mimochodom bývalý reprezentant Interu vo futbale....!

Umenobranie_2018_1  Umenobranie_2018_2  Umenobranie_2018_3

Umenobranie_2018_4  Umenobranie_2018_5  Umenobranie_2018_6

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.