Aktuálne...

ENGLISH PRIMARY MARATHON 2018

Tak, opäť sa potvrdilo, že bez práce nie sú koláče. Naše ročné snaženie ako INOVOVAŤ a vylepšiť vyučovací proces ANGLICKÉHO JAZYKA bol korunovaný úspechom. V tomto ročníku ZŠ KLAČNO obsadila krásne 4. miesto, ktoré je vizitkou, že systém je nastavený správne. Ďakujeme RICHARDOVI GRIEŠOVI, ktorý s ochotou spolupracoval na príprave. Našim najmilším prekvapením bola Tamarka Tancíková, ktorá statočne bojovala a ukázala, že v apríli na Carroll's Wonderland bude mať dvere otvorené dokorán. GRATULUJEME !!!

English_primary_marathon_2018_1  English_primary_marathon_2018_2  English_primary_marathon_2018_3

 English_primary_marathon_2018_4  English_primary_marathon_2018_5 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.