WE ARE THE CHAMPIONS

Slová tejto nesmrteľnej piesne môžeme venovať našej žiačke Mirke Pavúkovej z 9.A, ktorá dosiahla naozaj výnimočný úspech. Sú to dva roky, čo v kategórii mladších žiakov vyhrala okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. S hrdosťou oznamujeme všetkým priaznivcom našej školy, že tento rok Mirka opäť nezaváhala a v okresnom kole Olympiády v anglickom jazyku 2018/19 v kategórii starších žiakov obsadila prvé miesto. Týmto umiestnením potvrdila aj svoj postup a následnú účasť v krajskom kole. Okresné kolo sa uskutočnilo v priestoroch CVČ Elán 16.1. 2019. V kategórii mladších žiakov našu školu reprezentoval Samuel Focko 7.A, ktorý obsadil taktiež krásne štvrté miesto. ĎAKUJEME!!!

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.